İsimsiz Motorcu, 10 Mart 2017 tarihinde İnstagram platformunda kurulan bir motosiklet sayfasıdır.

Kuruluş zamanında isim bulamadığı için “isimsiz_motorcu” olarak koymuş bu şekilde tanınınca ismini değiştirmemiştir. Sayfayı yöneten kişi sayısı bir çok kişi tarafından yanlış bilinsede 1 kişidir. Sayfanın ismine bakıldığında sayfa yöneticisinin ismini sakladığı düşünülse de ismini (Eren) saklamamaktadır fakat sosyal medyaya yüzünün gözüktüğü fotoğrafları atmamaktadır.

İlk 10 –11 Aylık zamanda sadece motosiklet fotoğrafları paylaşmaktaydı. 10 Bin takipçiye ulaştığında gelen talepler üzerine video paylaşmaya başladı ve bu şekilde devam ettirdi. İçerikleri genelde kavga, tartışma, kaza videoları olan İsimsiz Motorcu, insanların kazadan kurtulması için kaza yapması gerekmediğini, bu tarz videolar izleyerek de tecrübe kazanabileceğini, bunu bir çok aldığı mesajda da gördüğünü ifade ediyor. Ülkemizdeki,“motorcu her zaman haklıdır”düşüncesini kaldırmayı hedeflediğini dile getiriyor.

İnstagram üzerinden attığı videolar, bazı yabancı sitelere, haberlere, diğer sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlayınca bir anda takipçi kitlesi yükselmeye başladı. Aldığı mesajlar üzerine İsimsiz Motorcu Eylül 2018 tarihinde Youtube platformuna atıldı. İnstagram kadar ağırlık vermese de oradan da kitle elde etti.

İnstagram platformunda 48 Bin takipçi kitlesine ulaşan İsimsiz Motorcu, en çok takipçili motosiklet sayfası değil, en farklı motosiklet sayfası olmayı hedeflediğini söylüyor.

Ayrıca instagram hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

İsimiz Motorcu

7 YORUMLAR

  1. Kesinlikle Instagram’ın en iyi motosiklet sayfası, daha iyisini bulamazsınız. videolar olsun story etkinlikleri olsun tek kelime ile harika.

  2. Sayfa kaliteli, farkli icerikler ile bi cok motorcunun ilgisini cekiyo. Düzenli hikaye etkinlikleri ile diger “motorcu” sayfalarından daha farklı olduğunu gösteriyo zaten😌. Şimdiden bi çok kişinin gözünde(bende olmak üzere) “instagram’ın en iyi motorcu sayfası” oldu bile 👍🏻

  3. Sayfa kaliteli, farkli icerikler ile bi cok motorcunun ilgisini cekiyo. Düzenli hikaye etkinlikleri ile diger “motorcu” sayfalarından daha farklı olduğunu gösteriyo zaten😌. Şimdiden bi çok kişinin gözünde(bende olmak üzere) “instagram’ın en iyi motorcu sayfası” oldu bile 👍🏻

  4. En güzel içerikleriyle bizi eğlendiren kimi zamanda düşündüren bir sayfa en iyi yerlere gelmeyi cidden gak ediyor başarılarının devamını diliyorum

Bir Cevap Yazın