Geçtiğimiz aylarda Lumix S serisi için yeni kameralarını ve lenslerini duyuran Panasonic, bir yeni Lumix ürünü daha duyurdu.

Bugün itibariyle Panasonic tarafından duyurulan Lumix DMC-G95′ in tüketiciler tarafından beğenilmesi bekleniyor. 4K fotoğraf çekme opsiyonu olan kameranın fiyatıysa ülkemizde biraz can yakabilir.

SLR kategorisinde yer alan Lumix DMC-G95, Venus Engine’den destek alıyor. Çekim kalitesinin yanı sıra destekleyici teknolojilerde barındıran kameranın görüntü sabitleme özelliği sayesinde sarsılmaları engelleyebildiğini de belirtmekte fayda var.

İlginizi Çekebilir   Huawei Mate X'in 1.000 Mbps'e Ulaştığı 5G Hız Testi Videosu Yayınlandı

Toplamda 10 adet otomatik odaklama çeşidi bulunan Lumix DMC-G95’in tüm işlemleri kontrol etmenize yarayan ekranı 3 inç boyutunda. 4K fotoğraflamanın yanı sıra 4K çözünürlükte 30 FPS’lik videolar da kameranın donanım özelliklerinden biri.

Panasonic Lumix DMC-G95’in açıklanmış resmi satış fiyatı 1.199 dolar. Bu da güncel kurla birlikte 6.700 TL civarlarına denk geliyor. Bu fiyata vergilerin dahil olmadığını da gözden çıkarmamak gerekiyor.

Bir Cevap Yazın